Archiwum dla kategorii: Nowości

Oudie 2 Lite już w sprzedaży

W odpowiedzi na szerokie zainteresowanie pilotów, firma Naviter wprowadziła do sprzedaży Oudie 2 z jasnym ekranem z SeeYou Mobile w wersji testowej. Sprzedawany jest w komplecie – ze wszystkimi kablami niezbędnymi do połączenia z innymi instrumentami nawigacyjnymi oraz z kablem zasilającym.

Cena Oudie 2 Lite to 299 EUR (+ VAT). Wszystkie parametry są takie same, jak w klasycznym Oudie, z wyjątkiem licencji na SeeYou Mobile, którą należy posiadać osobno albo zainstalować…

Dołącz do teamu 777

Producent skrzydeł 777 Gliders poszukuje pilotów chętnych do dołączenia do ekipy Triple Seven. Nie ważne, czy latasz na EN A, EN B czy EN C. Ważne, żebyś czymś się wyróżniał. Walczysz o podium na zawodach?

Zawsze jesteś ostatni na ziemi i połykasz największą liczbę kilometrów? A może sprawnie posługujesz się kamerą? Podziel się z nami swoją historią.

Dużo nowości od TripleSeven

Tripleseven Gliders sypnęło nowościami pod choinkę. Słoweńska marka wzbogaciła się o dwa nowe skrzydełka. SKEWER to lekkie skrzydło do speed-flyingu dostępne w dwóch rozmiarach – 13 i 15 m2. Natomiast P-LIGHT ucieszy miłośników uprawiania Hike&Fly. Jest to paralotnia, która waży zaledwie 2,6 kg w rozmiarze 17 m2. Już niedługo P-Light będzie także dostępny w rozmiarze […]